Wawrów

Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum miasta Gorzowa Wielkopolskiego. Położone w bliskiej odległości od drogi wojewódzkiej powoduje, iż dojazd samochodem do centrum zajmuje blisko 10 minut. Dodatkowo, na dystansie 400 metrów znajduje się przystanek autobusu komunikacji miejskiej, z którego kilkanaście razy w ciągu dnia można z łatwością dostać się do centrum miasta Gorzowa czy też Strefy Ekonomicznej.

Dom w Wawrowie

Piękna okolica

Oprócz dobrej komunikacji, warto zwrócić również uwagę na możliwości oświatowe w bliskiej okolicy. Zaledwie w promieniu 500 metrów od osiedla, znajduje się szkoła podstawowa w Wawrowie, przedszkole gminne jak i prywatny oddział przedszkolny. Warto wymienić również zaletę, jaką jest łatwą dostępność do sklepów spożywczych. Niecały kilometr od osiedla funkcjonuje sklep znanej sieci Dino. Nieco bliżej, w samym centrum Wawrowa, znajduje się sklep sieci Żabka.

Dom Wawrów

Stan deweloperski

Domy zostaną Państwu przekazane w standardzie deweloperskim. Rozprowadzone zostaną instalacje:

  • elektryczne wraz z gniazdkami i wyprowadzeniem pod oświetlenie, RTV+SAT, odgromowej, przepięciowej
  • sanitarne: instalacja wodociągowa, instalacja kanalizacji sanitarnej
  • Instalacja gazowa: centralne ogrzewanie z grzejnikami

Domy szeregowe w Wawrowie

Ściany będą otynkowane, na podłodze znajdą się wylewki betonowe. Wszystko po to, abyście mogli Państwo w późniejszym etapie urządzania i wykańczania mieli jak najlepszy start. Wstawione zostaną drzwi zewnętrzne, okna i parapety zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne. Budynki wykonano z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania i optymalizację wydatków związanych z utrzymaniem nieruchomości. Przy odpowiednio wczesnym zgłoszeniu chęci jakichkolwiek zmian przy zakupie domu, istnieje możliwość dokonania dogodnych dla Państwa zmian w układzie chociażby ścianek działowych, czy zmiany w instalacjach zarówno elektrycznych jak i sanitarnych. Wszystko to właśnie po to, abyście Państwo mogli od samego początku czuć się komfortowo w swoim nowym domu.

Przejdź do oferty
Dom Gorzów Wlkp