Tu podaj tekst alternatywny

Dom nr: 6

Budynek mieszkalny składa się z dwóch kondygnacji – parteru i piętra. Prawidłowy układ funkcjonalny kondygnacji przyziemia pozwala na bardzo dobrą komunikację między pomieszczeniami. Ponadto, pełni on funkcje strefy dziennej, ogólnodostępnej zarówno dla domowników jak i gości gospodarzy.

Drzwi wejściowe do budynku prowadzą do przedsionka, z którego możemy wejść do pomieszczenia magazynowego, lub na wprost na dalszą część mieszkania.

Następnie, po jednej stronie znajduje się wejście do wyodrębnionej kuchni, dzięki temu przy sporządzaniu posiłków nie będzie roznosił się niepożądany zapach na pozostałą część mieszkania. Po przeciwnej stronie, zaplanowane jest pomieszczenie małej łazienki obsługującej całą kondygnację.

Na wprost zaplanowano pokój dzienny. Salon, łączony z jadalnią, daje możliwość spędzenia wspólnego czasu zarówno podczas spożywania posiłków, jak i rekreacji. Przestronne pomieszczenie, posiada widok na przydomowy teren zielony i daje możliwość wyjścia na prywatny ogród. Z kolei schodami można udać się na kolejną kondygnację.

Piętro stanowi prywatną strefę domowników. Z korytarza można dostać się do trzech sypialni i łazienki. Główna sypialnia posiada zlokalizowaną w bezpośrednim sąsiedztwie pomieszczenie garderoby, pozostałe sypialnie to przestronne pokoje, które można w sposób atrakcyjny zagospodarować dla pozostałych członków rodziny.

Całość stanowi integralny i funkcjonalny zespół, który idealnie zaspokoi potrzeby każdego, wymagającego mieszkańca.

Tu podaj tekst alternatywny

Cena:

0 zł

Parter 48,40 m2
Przedsionek 2,23 m2
Pom. magazynowe 2,75 m2
Komunikacja 2,00 m2
Łazienka 2,65 m2
Kuchnia 8,41 m2
Salon 30,36 m2
Piętro 44,84 m2
Komunikacja 7,33 m2
Sypialnia 1 12,80 m2
Garderoba 4,02 m2
Sypialnia 2 9,21 m2
Sypialnia 3 9,42 m2
Łazienka 4,58 m2

Status:

Wkrótce w sprzedaży

Parter

Tu podaj tekst alternatywny

Piętro

Tu podaj tekst alternatywny
Tu podaj tekst alternatywny